fbpx

Współpraca

Jeśli oczekujesz indywidulanego podejścia, motywacji do działania i dostrzegalnych efektów, to dobrze trafiłeś.

Specjalnie na potrzeby osób, które wiedzą czego chcą i są zdeterminowane, by osiągać zamierzone cele, udostępniam dodatkowe formy współpracy.

FORMY WSPÓŁPRACY:

Mentoring

Jeżeli:
– masz dość szukania wiedzy na temat finansów osobistych i realizacji celów,
– chcesz znaleźć idealny dla siebie sposób na efektywniejsze zarządzanie własnymi środkami,
– chcesz zadbać o swoją niezależność i inteligencję finansową,
– przytłaczają Cię raty kredytów czy nieprzewidziane wydatki i nie wiesz jak sobie z tym poradzić.

Zapraszam na indywidualną, trwającą dwa miesiące pracę nad swoim życiem i inteligencją finansową. Współnie uporządkujemy Twoje relacje z pieniędzmi, pomogę Ci wyznaczać jasne granice i tworzyć bezpieczną poduszkę finansową.

Napisz do mnie, aby ustalić termin.

Szkolenia dla firm

Prowadzę szkolenia z zakresu finansów osobistych i realizacji celów życiowych oraz zawodowych. Najczęstsze tematy moich szkoleń to: wytyczanie i osiąganie celów, oszczędzanie, zarządzanie budżetem, wychodzenie z długów.

Jeśli chcesz przeszkolić pracowników w siedzibie swojej firmy to napisz do mnie.

Pomnażanie kapitału

Jeśli zastanawiałaś/eś się kiedyś jak pomnażać swoje oszczędności bez angażowania czasu i zdobywania nowej wiedzy, to ta opcja jest dla Ciebie.

Zajmuję się szerokopojętym tematem nieruchomości, poczynając od wynajmu krótkoterminowego, kończąc na budowie domów jednorodzinnych. Klikając tutaj, możesz obejrzeć najnowższą inwestycję.

Współpracuję z inwestorami, którym zależy na bezpiecznym inwestowaniu i pomnażaniu kapitału, a co za tym idzie systematycznych zyskach.

Poznaj szczegóły i napisz do mnie.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

1
tyle osób współpracuje ze mną.

Polecam Żanetę Woźnicę. Współpracujemy razem od ponad roku, wszystko przebiega bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Żaneta to osoba uczciwa, rzetelna, terminowa oraz doskonale zorganizowana, inspiruje osoby wokół siebie, doskonale czuje się w trybie wielozadaniowym. Wiedza, doświadczenie, pracowitość, profesjonalizm oraz otwarty umysł to mocne strony Żanety, jest zawsze pozytywnie nastawiona do życia oraz nowych wyzwań, nie ma dla niej zadań niemożliwych do zrealizowania, urzeczywistnia swoje plany i założenia, działa w myśl zasady: jeżeli czegoś pragniesz to po prostu to rób, co powoduje że napawa osoby wokół siebie pozytywna energią, wręcz nią zaraża. Jest doskonałym przykładem wcielania w życie sentencji: chwytaj dzień. Łączy w sobie cechy kreatywnej, wychodzącej poza schematy artystycznej duszy z odpowiedzianą i chłodna kalkulującą księgową. W naszej współpracy najbardziej cenie to, że Żaneta zawsze kieruje się swoim wewnętrznym systemem zasad, nie zrobi niczego wbrew sobie i innym. Działanie „po trupach do celu „ z pewnością jej nie definiuje, co powoduje że po prostu mam do niej zaufanie. Ważne dla mnie jest to, że jest osobą nieoczywista, nie bojącą się iść pod prąd, zawsze szuka innowacyjnych rozwiązań dlatego współpraca z nią to całkiem niezwykła przygoda.

Rekomenduję Żanetę Woźnicę.

Magdalena
W rozwoju osobistym jestem od kilku miesięcy. Pracowałam sama, korzystając z darmowych webinarow live, podcastów i filmików. W pewnym momencie uznałam, że potrzebuję pomocy mentora i wtedy wpadłam przez przypadek na post Żanety. A że przypadków nie ma…. Post był Świetnie napisany, trafiający do mnie i do moich potrzeb. Lecz mój umysł analityczny kazał mi wejść w profil Żanety i ją ogólnie mówiąc, obejrzeć. Zobaczyłam młodą dziewczynę i pierwsze co mi podsunęła głowa to myśl “matko jaka młoda dziewczyna, co ona może wiedzieć o życiu”. Jednak po głębszej analizie tego mojego spostrzeżenia stwierdziłam, że przecież wiek nie ma nic do rzeczy na temat wiedzy, doświadczeń i wykształcenia Żanety. Jej post mówił, że zna się na rzeczy, wie o czym pisze, a najważniejsze w tym było to, że pisała w tym poście o mnie, o moich brakach, o moich potrzebach, o moich blokadach.. W sumie poczułam jakby znała mnie od podszewki… Napisałam maila, spotkałyśmy się na messenger na rozmowie “zapoznawczej” i rozpoczęła się moja przygoda, hm praca z Żanetą. Jesteśmy po paru rozmowach, petarda. Wyciąga ze mnie wszystkie moje bolączki, których ja nie mogłam dostrzec i pomaga mi, nakierowuje jak to uleczać, transformować. Przy tym wszystkim, że zna się na rzeczy, to jest spokojną, opanowaną lecz stanowczą i konsekwentną nauczycielką couch. Ja polubiłam pracę z Żanetą, nie mogę się doczekać kolejnych spotkań….. Jeśli szukacie mądrej, silnej i znającej swój fach mentorki to z całym sercem polecam Żanetę Woźnicę.
Ania

Polecam współpracę z Żanetą Woźnica. W ciągu czterech lat dała się poznać jako osoba kreatywna, solidna i pracowita. Z ogromnym optymizmem podchodzi do każdego zagadnienia i wytrwale znajduje rozwiązania. Działa skutecznie jednocześnie minimalizując koszty. Przykłada ogromną wagę do optymalnego zarządzania finansami. Wystawiam zatem najlepsze referencje.

Cezary Fraszczyk

ŻANETA WOŹNICA

Poprzez pasję i determinację w dążeniu do celu, Żaneta zrealizowała swoje marzenia i odkryła, że podstawą każdego sukcesu jest zrównoważone zarządzanie własnymi finansmi.

Od 2017 r. prowadzi dwie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które działają w branży nieruchomości.

Stworzyła kursy online, w których pokazuje, w jaki sposób przejąć kontrolę nad swoimi finansami i jak osiągnąć szczęśliwe życie oraz kalkulator, który pomaga początkującym przedsiębiorcą zdecydować, jaką formę prowadzenia firmy wybrać.

Menu