fbpx

Warsztaty stacjonarne

Jeśli oczekujesz indywidulanego podejścia, motywacji do działania i dostrzegalnych efektów, to dobrze trafiłaś/eś.

Specjalnie na potrzeby osób, które wiedzą czego chcą i są zdeterminowane, by osiągnąć równowagę i radość życia, organizuję warsztaty stacjonarne w Katowicach.

Odblokuj potencjał finansowy

Dostępne dwa terminy:
21 września (środa), godz. 9 – 15
27 września (wtorek), godz. 9 – 15
Czy byłoby satysfakcjonujące gdybyś:

Zmienił/a sposobu patrzenia na pieniądze i na relację z nimi

Odnalazł/a poczucie bezpieczeństwa finansowego

Efektywnie wdrożył/a nowe schematy działania i je utrwalił/a

Przejęła kontrolę nad pieniędzmi

Zrozumiał/a blokady finansowe, powodujące utratę pieniędzy

Stworzył/a nowe schematy myślenia i działania

Jeśli:

Odczuwasz stres na myśl o własnej sytuacji życiowej

Ciągłe podwyżki spędzają Ci sen z powiek

Zastanawiasz się jak odzyskać radość i spokój

Znajome są Ci myśli: “Ale mam pecha!”/ “Co za pech!”/ “Czemu właśnie mnie to spotyka?”

Zdarza Ci się, że nie masz ochoty wyjść z domu

Masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce

Często martwisz się o swoich bliskich

Przyciągnij szczęście

Dostępne dwa terminy:
20 września (wtorek), godz. 9 – 15
28 września (środa), godz. 9 – 15

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

1
tyle osób współpracuje ze mną.

Polecam Żanetę Woźnicę. Współpracujemy razem od ponad roku, wszystko przebiega bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Żaneta to osoba uczciwa, rzetelna, terminowa oraz doskonale zorganizowana, inspiruje osoby wokół siebie, doskonale czuje się w trybie wielozadaniowym. Wiedza, doświadczenie, pracowitość, profesjonalizm oraz otwarty umysł to mocne strony Żanety, jest zawsze pozytywnie nastawiona do życia oraz nowych wyzwań, nie ma dla niej zadań niemożliwych do zrealizowania, urzeczywistnia swoje plany i założenia, działa w myśl zasady: jeżeli czegoś pragniesz to po prostu to rób, co powoduje że napawa osoby wokół siebie pozytywna energią, wręcz nią zaraża. Jest doskonałym przykładem wcielania w życie sentencji: chwytaj dzień. Łączy w sobie cechy kreatywnej, wychodzącej poza schematy artystycznej duszy z odpowiedzianą i chłodna kalkulującą księgową. W naszej współpracy najbardziej cenie to, że Żaneta zawsze kieruje się swoim wewnętrznym systemem zasad, nie zrobi niczego wbrew sobie i innym. Działanie „po trupach do celu „ z pewnością jej nie definiuje, co powoduje że po prostu mam do niej zaufanie. Ważne dla mnie jest to, że jest osobą nieoczywista, nie bojącą się iść pod prąd, zawsze szuka innowacyjnych rozwiązań dlatego współpraca z nią to całkiem niezwykła przygoda.

Rekomenduję Żanetę Woźnicę.

Magdalena
W rozwoju osobistym jestem od kilku miesięcy. Pracowałam sama, korzystając z darmowych webinarow live, podcastów i filmików. W pewnym momencie uznałam, że potrzebuję pomocy mentora i wtedy wpadłam przez przypadek na post Żanety. A że przypadków nie ma…. Post był Świetnie napisany, trafiający do mnie i do moich potrzeb. Lecz mój umysł analityczny kazał mi wejść w profil Żanety i ją ogólnie mówiąc, obejrzeć. Zobaczyłam młodą dziewczynę i pierwsze co mi podsunęła głowa to myśl “matko jaka młoda dziewczyna, co ona może wiedzieć o życiu”. Jednak po głębszej analizie tego mojego spostrzeżenia stwierdziłam, że przecież wiek nie ma nic do rzeczy na temat wiedzy, doświadczeń i wykształcenia Żanety. Jej post mówił, że zna się na rzeczy, wie o czym pisze, a najważniejsze w tym było to, że pisała w tym poście o mnie, o moich brakach, o moich potrzebach, o moich blokadach.. W sumie poczułam jakby znała mnie od podszewki… Napisałam maila, spotkałyśmy się na messenger na rozmowie “zapoznawczej” i rozpoczęła się moja przygoda, hm praca z Żanetą. Jesteśmy po paru rozmowach, petarda. Wyciąga ze mnie wszystkie moje bolączki, których ja nie mogłam dostrzec i pomaga mi, nakierowuje jak to uleczać, transformować. Przy tym wszystkim, że zna się na rzeczy, to jest spokojną, opanowaną lecz stanowczą i konsekwentną nauczycielką couch. Ja polubiłam pracę z Żanetą, nie mogę się doczekać kolejnych spotkań….. Jeśli szukacie mądrej, silnej i znającej swój fach mentorki to z całym sercem polecam Żanetę Woźnicę.
Ania

Polecam współpracę z Żanetą Woźnica. W ciągu czterech lat dała się poznać jako osoba kreatywna, solidna i pracowita. Z ogromnym optymizmem podchodzi do każdego zagadnienia i wytrwale znajduje rozwiązania. Działa skutecznie jednocześnie minimalizując koszty. Przykłada ogromną wagę do optymalnego zarządzania finansami. Wystawiam zatem najlepsze referencje.

Cezary Fraszczyk

ŻANETA WOŹNICA

Poprzez pasję i determinację w dążeniu do celu, Żaneta zrealizowała swoje marzenia i odkryła, że podstawą każdego sukcesu jest zrównoważone zarządzanie własnymi finansmi i kontrola myśli.

Przedsiębiorczyni i mentor/coach ds. finansów osobistych, założycielka, prezes zarządu Superb Develoment Sp.zo.o. W ciągu zaledwie kilku lat zbudowała od zera firmę, która obecnie zajmuje się budową osiedla domów (zobacz obecnie realizowany projekt)  oraz pomaga ludziom radzić sobie z wyzwaniami finansowymi i życiowymi.

Menu