fbpx

ZOSTAŁAŚ/ EŚ ZAPISANY!

Za chwilę otrzymasz e-mail z nagraniem “Jak zarządzać pieniędzmi w czasie inflacji i pozbyć się niepewności finansowej.”

Gdyby e-mail nie dotarł, sprawdź SPAM. Jeśli w SPAM nie ma e-mail napisz do mnie na kontakt@zanetawoznica.pl . W ciągu 36 godzin otrzymasz ponownie e-mail.

Zanim jednak zajrzysz do skrzynki, obejrzyj proszę jednorazową propozycję.

Dla Ciebie lub może na prezent dla bliskiej osoby?

Uwaga, jest to specjalna propozycja jednorazowa.
Po wyłączeniu tej strony, zniknie bezpowrotnie.
Kurs online przeznaczony dla osoby, która chce znów poczuć się bepiecznie finansowo mimo inflacji.

Specjalnie dla moich klientów stworzyłam kurs online, z którego dowiesz się jak:

->> wydawać pieniądze bez ich tracenia w czasie inflacji,

->> wydawać bez odmawiania sobie przyjemności mimo kryzysu,

->> wydawać bez wyrzutów sumienia,

->> żyć bez strachu o jutrzejszy dzień.

W czasach kryzysu finansowego wielu z nas zastanawia się, co może zrobić lepiej, aby mimo wzrostu cen nadal mieć pieniądze i czuć się bezpiecznie. Inflacja sprawia, że to, co kosztowało pół roku temu 5 zł teraz kosztuje 7 zł. Na pomoc rządu nie ma co liczyć. Mimo, że jest ciężko można w tym znaleźć światełko nadziei na lepszą przyszłość. Jeśli w obecnych trudnych czasach będziesz umiejętnie zarządzać finansowo sobą i pieniędzmi w związku z czym będziesz czuć się bezpiecznie, to pomyśl co możesz osiągnąć kiedy czasy znów staną się spokojne, a pieniądz będzie miał odpowiednią wartość.
Część klientów czuje się zaskoczona, słysząc ode mnie pytanie: “jak Twoje wydatki pomagają Ci w przetrwaniu kryzysu?”. Podczas kryzysu finansowego trudno jest wydwać mniej kiedy ceny szaleją. Podczas codziennych zakupów pieniądze najczęściej wydaje się bez zastanowienia jak to wpływa na mnie, na moje życiowe cele.
Panuje przekonanie, że aby prawidłowo i pewnie zarządzać swoimi finansami osobistymi należy prowadzić budżet domowy, tabelki, zbierać i wpisywać paragony oraz rygorystycznie przestrzegać wyliczonych wcześniej kwot. Dodatkowo trzeba oszczędzać na emeryturę i większe wydatki. To wszystko jest prawdą, ale tylko  częściowo. 
E- kurs “Zarządzanie finansowe sobą i pieniędzmi w czasie inflacji” ponad 80% taniej!
Teraz zaledwie 89 zł
718 zł

Cena z ostatnich 30 dni: 127 zł

Mało kto zdaje sobię sprawę, że wydawanie pieniędzy zaczyna się od zarządzania finansowego sobą, czyli okreśłonego sposobu myślenia o pieniądzach. Działa to podobnie jak bycie na diecie. Możesz przejść na dietę, utrzymać ją przez okres 1 lub 2 miesięcy i zapewne odczujesz oraz zobaczysz efekty niższej wagi. Natomiast jak tylko zakończysz  dietę, wrócisz do swoich starych nawyków żywieniowych oraz stracisz motywacje,  to w szybkim tempie waga wróci do stanu poprzedniego. A Twoje samopoczucie będzie jeszcze gorsze, ponieważ istnieje duża szansa, że odbierzesz to jako porażkę.

Złoty środek w zarządzaniu finansami osobistymi polega na wydawaniu pieniędzy w sposób spójny z samym sobą. Tego właśnie uczę w moim kursie online “Zarządzanie finansowe sobą i pieniędzmi w czasie inflacji”. Kiedy dowiesz się, co jest dla Ciebie ważne, poznasz swoje przekonania,  wtedy będziesz gotowy do tworzenia budżetu domowego i działania zgodnie z ustaleniami. Co więcej, zdobędziesz motywację i determinację do postępowania zgodnie z wytycznymi z zaplanowanego budżetu domowego. A wytyczne nie będą już postrzegane jako wyrzeczenie albo coś nieprzyjemnego, tylko będą naturalnym i dobrowolnym wynikiem Twoich działań.

Dodatkowym bonusem działając zgodnie z moimi sugestiami jest przejęcie kontroli nad pieniędzmi oraz pozbycie się myśli typu:

  • “na co ja wydałem tyle pieniędzy?” albo
  • “co ja kupiłem, że zostało mi tylko tyle pieniędzy?”.

Najzwyczajniej w świecie zaczniesz kontrolować finansowo siebie i pieniądze. Zastanawiasz się, co to zmieni?

Zmieni to Twoje nastawienie i życie.

Myśli krążące w głowie takie jak:

  • “nie stać mnie na to”,
  • inflacja zabiera moje pieniądze”
  • “chciałbym więcej zarabiać”,
  • “mam pecha, znów kolejny nieprzewidziany wydatek”,
  • “nigdy nie będę mieć więcej”, 

osłabią się, a z czasem powinny zniknąć, natomiast Ty zyskasz poczucie pewności siebie i wiarę w lepszą przyszłość. Co więcej zaczniesz świdomie wydawać pieniądze i będą to wydatki na rzeczy ważne dla Ciebie.

Być może trudno Ci uwierzyć, że po ukończeniu kursu online te wszystkie zmiany pojawią się w Twoim życiu. Mówię z góry – one nie pojawią się same z siebie. To Ty poprzez podjęcie działania, czyli wdrożenie tego, o czym mówię w kursie online, zaczniesz zmieniać swoje życie.

“Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

powiedział kiedyś Albert Einstein.

Nawet jeśli nie zamówisz  mojego kursu online chcę, żebyś zapamiętał jedną bardzo ważną rzecz: 

w Twoim życiu nic się zmieni tak długo, dopóki nie zdecydujesz, co chcesz zmienić oraz dopóki nie zrobisz pierwszego kroku w kierunku tej zmiany. 

Zawsze pytam moich klientów: “jaki najmniejszy krok możesz zrobić jeszcze dziś w kierunku zmiany, jaką chcesz zobaczyć w swoim życiu?“. 

A więc, jaki możesz zrobić najmniejszy krok jeszcze dziś?

zamiast 718 zł

Cena z ostatnich 30 dni: 127 zł

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

1
tyle osób już wzięło udział w moim kursie!
W rozwoju osobistym jestem od kilku miesięcy. Pracowałam sama, korzystając z darmowych webinarow live, podcastów i filmików. W pewnym momencie uznałam, że potrzebuję pomocy mentora i wtedy wpadłam przez przypadek na post Żanety. A że przypadków nie ma…. Post był Świetnie napisany, trafiający do mnie i do moich potrzeb. Lecz mój umysł analityczny kazał mi wejść w profil Żanety i ją ogólnie mówiąc, obejrzeć. Zobaczyłam młodą dziewczynę i pierwsze co mi podsunęła głowa to myśl “matko jaka młoda dziewczyna, co ona może wiedzieć o życiu”. Jednak po głębszej analizie tego mojego spostrzeżenia stwierdziłam, że przecież wiek nie ma nic do rzeczy na temat wiedzy, doświadczeń i wykształcenia Żanety. Jej post mówił, że zna się na rzeczy, wie o czym pisze, a najważniejsze w tym było to, że pisała w tym poście o mnie, o moich brakach, o moich potrzebach, o moich blokadach.. W sumie poczułam jakby znała mnie od podszewki… Napisałam maila, spotkałyśmy się na messenger na rozmowie “zapoznawczej” i rozpoczęła się moja przygoda, hm praca z Żanetą. Jesteśmy po paru rozmowach, petarda. Wyciąga ze mnie wszystkie moje bolączki, których ja nie mogłam dostrzec i pomaga mi, nakierowuje jak to uleczać, transformować. Przy tym wszystkim, że zna się na rzeczy, to jest spokojną, opanowaną lecz stanowczą i konsekwentną nauczycielką couch. Ja polubiłam pracę z Żanetą, nie mogę się doczekać kolejnych spotkań….. Jeśli szukacie mądrej, silnej i znającej swój fach mentorki to z całym sercem polecam Żanetę Woźnicę.
Ania

Szkolenie zbiera i porządkuje wiedzę na temat oszczędzania.Żaneta udowadnia, ze sensowne zarządzanie pieniędzmi jest łatwe polecam każdemu, kto szuka inspiracji do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoich finansach i nie tylko.

Magda

Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że moim problemem jest nieodpowiednie zarządzanie pieniędzmi. Dzięki Żanecie szybko zrozumiałam jak działać, żeby mięc więcej pieniędzy na własne przyjemności

Gosia

Dziękuję za wsparcie jakie otrzymałam. Żaneta w prostych słowach w przykładach z życia wziętych uświadomiła mi, że mamy wpływ na nasze finanse. Nawet gdy uda nam się zaoszczędzić niewielką kwotę to w skali roku będzie ona znaczną. Warto dokonać analizy swoich wydatków rachunków przejrzeć koszty i poszukać oszczędności.

Iwona

O autorce

Nieprzerwanie zarządzam finansami własnymi i firmowymi. Jestem przedsiębiorcą, prowadzę własną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zawodowo zajmuję się obrotem nieruchomościami, optymalizacją kosztów, pomnażaniem pieniędzy oraz coachingiem i mentoringiem finansowym. Stworzyłam kursy online, gdzie dzielę się swoja wiedzą finansową i pokazuję, że zarządzanie finansami osobistymi to także zarządzanie samym sobą, bez zostawiania losu zupełnemu przypadkowi.

Co jeszcze otrzymasz:

BONUS #1

Narzędzie pomagające ustalić priorytety finansowe i życiowe (Wartość 149 zł)

Złoty środek w zarządzaniu finansami osobistymi polega na wydawaniu pieniędzy w sposób spójny z samym sobą, czyli zgodny z Twoimi priorytetami. To narzędzie jest kluczem do sukcesu finansowego.

BONUS #2

Technika tworząca myśli/ przekonania wspierające bogactwo (Wartość 149 zł)

To, co wewnątrz to i na zewnątrz, tzn. to o czym myślisz codziennie, tworzy Twoją przyszłość.

BONUS #3

2 kalkulatory do kontroli codziennych wydatków (Wartość 249 zł)

W ramach bonusu oferuję 2 kalkulatory do kontroli wydatków, dzięki którym dowiesz się gdzie tracisz pieniądze i jak zmienić sposób działania, aby zatrzymywać je w portfelu. Wszystko obliczysz w ciągu 7 minut, wpisując liczby w odpowiednie okienka.

BONUS #4

Poznasz 5 zasad zdrowego myślenia (Wartość 89 zł)

W materiałach otrzymasz instrukcję jak kreować myśli zgodnie z zasadą zdrowego myślenia.

BONUS #5

E-book “Po co zarządzać pieniędzmi?” (Wartość 57 zł)

BONUS #6

Zniżka na indywidualne konsultacje online (Wartość 25 zł)

Jeśli w trakcie lektury okaże się, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia, skorzystaj z 10% rabatu. Wystarczy napisać e-mail po zamówieniu ebook, celem umówienia konsultacji. Adres to kontakt@zanetawoznica.pl

zamiast 718 zł

Cena z ostatnich 30 dni: 127 zł

Gwarancja

Jeżeli w przeciągu 90 dni od momentu otrzymania dostępu do kursu uznasz, że ten materiał szkoleniowy nie jest dla Ciebie – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres email: kontakt@zanetawoznica.pl o tytule ZWROT – a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

W jaki sposób otrzymasz kurs online?

Kurs online jest w formie elektronicznej, co oznacza, że zaraz po zakupie otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej.

Czy otrzymasz fakturę?

Jeśli potrzebujesz fakturę, zaznacz odpowiednie pole w formularzu zamówienia. Fakturą zostanie przesłana w ciągu 48 godzin na podany przez Ciebie adres e-mail.