fbpx

ZOSTAŁAŚ/ EŚ ZAPISANY!
BIERZESZ UDZIAŁ W WYZWANIU FINANSOWYM ZARABIAJ WIĘCEJ

Za chwilę otrzymasz pierwszy e-mail dotyczący Wyzwania ZARABIAJ WIĘCEJ

Gdyby e-mail nie dotarł, sprawdź SPAM.

Jeśli w SPAM nie ma e-mail napisz do mnie na kontakt@zanetawoznica.pl
W ciągu 36 godzin otrzymasz ponownie e-mail.

ZANIM ODEJDZIESZ, KONIECZNIE PRZECZYTAJ TEKST PONIŻEJ

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałoby Twoje życie bez pustego portfela,
bez odmawiania sobie przyjemności
i bez strachu o jutrzejszy dzień?

Jeśli chciałbyś w końcu ,,wyjść na prostą’’ to mam dla Ciebie świetną wiadomość, pokażę Ci jak…

…Pozbyć się zmartwień o pieniądze raz na zawsze, wykorzystując do tego moją sprawdzoną metodę ZZF, która prowadzi w prostych krokach do wyeliminowania problemów z niedostatkiem pieniędzy.

Ten krótki 33 stronicowy Ebook- ratuje życie tym,
którzy chcą:

„MIEĆ”-pieniądze,

„BYĆ”-szczęśliwi, 

„PANOWAĆ”– nad swoim budżetem i życiem,

„POSIADAĆ”– umiejętności  zarządzania pieniędzmi.

Pojawienie się pieniędzy w Twoim życiu i na koncie bankowym, to tylko efekt uboczny, moich sprawdzonych metod zarządzania pieniędzmi i odpowiednim nastawieniem umysłu.

Po raz pierwszy będziesz w stanie utrzymywać swój budżet domowy tak, by już żadna złotówka nie uciekała niepostrzeżenie z Twojego portfela.

Ten Ebook działa jak FINANSOWY ANIOŁ STRÓŻ.    

Nauczysz się nie tylko oszczędzania i cięcia kosztów praktycznie na wszystkim. Zaczniesz zarządzać budżetem i swoją ,,armią pieniężną’’ tak, by pieniądze w przyszłości pracowały na Ciebie, a nie Ty na pieniądze.  

Tak… to jest to! 

Budzisz się  rano odprężony bo wiesz, że Twoja ,, armia pieniężna” w postaci oszczędności rośnie w siłę każdego miesiąca, by bronić Twojego bezpieczeństwa finansowego.   

 

To nie jest zwykły ebook  ,,do przeczytania na kiedyś’’

Masz przed sobą:

Strategię oszczędzania zamiast opisów. 

Metodę zamiast teorii.

Konkretne zastosowania zamiast ogólników. 

Potwierdzone opinie zamiast pustych słów.

Co ten ebook konkretnego Ci da…?

Umiejętności i Oszczędności dają możliwości…

W ciągu następnych dwóch minut mam zamiar pokazać Ci, jak możesz zapanować nad swoim życiem finansowym, prywatnym i zawodowym. 

Nawet, gdy przez całe życie, nigdy nie udało Ci się odłożyć żadnych pieniędzy, których brakuje Ci za każdym razem,  gdy ich najbardziej potrzebujesz. 

GOTOWY…?

Oto kilka osób, które skorzystały z mojego ebooka, dzięki któremu w końcu pieniądze przestały uciekać między palcami.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

1
tyle osób już wzięło udział w moim kursie!
W rozwoju osobistym jestem od kilku miesięcy. Pracowałam sama, korzystając z darmowych webinarow live, podcastów i filmików. W pewnym momencie uznałam, że potrzebuję pomocy mentora i wtedy wpadłam przez przypadek na post Żanety. A że przypadków nie ma…. Post był Świetnie napisany, trafiający do mnie i do moich potrzeb. Lecz mój umysł analityczny kazał mi wejść w profil Żanety i ją ogólnie mówiąc, obejrzeć. Zobaczyłam młodą dziewczynę i pierwsze co mi podsunęła głowa to myśl “matko jaka młoda dziewczyna, co ona może wiedzieć o życiu”. Jednak po głębszej analizie tego mojego spostrzeżenia stwierdziłam, że przecież wiek nie ma nic do rzeczy na temat wiedzy, doświadczeń i wykształcenia Żanety. Jej post mówił, że zna się na rzeczy, wie o czym pisze, a najważniejsze w tym było to, że pisała w tym poście o mnie, o moich brakach, o moich potrzebach, o moich blokadach.. W sumie poczułam jakby znała mnie od podszewki… Napisałam maila, spotkałyśmy się na messenger na rozmowie “zapoznawczej” i rozpoczęła się moja przygoda, hm praca z Żanetą. Jesteśmy po paru rozmowach, petarda. Wyciąga ze mnie wszystkie moje bolączki, których ja nie mogłam dostrzec i pomaga mi, nakierowuje jak to uleczać, transformować. Przy tym wszystkim, że zna się na rzeczy, to jest spokojną, opanowaną lecz stanowczą i konsekwentną nauczycielką couch. Ja polubiłam pracę z Żanetą, nie mogę się doczekać kolejnych spotkań….. Jeśli szukacie mądrej, silnej i znającej swój fach mentorki to z całym sercem polecam Żanetę Woźnicę.
Ania

Szkolenie zbiera i porządkuje wiedzę na temat oszczędzania.Żaneta udowadnia, ze sensowne zarządzanie pieniędzmi jest łatwe polecam każdemu, kto szuka inspiracji do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoich finansach i nie tylko.

Magda

Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że moim problemem jest nieodpowiednie zarządzanie pieniędzmi. Dzięki Żanecie szybko zrozumiałam jak działać, żeby mięc więcej pieniędzy na własne przyjemności

Gosia

Dziękuję za wsparcie jakie otrzymałam. Żaneta w prostych słowach w przykładach z życia wziętych uświadomiła mi, że mamy wpływ na nasze finanse. Nawet gdy uda nam się zaoszczędzić niewielką kwotę to w skali roku będzie ona znaczną. Warto dokonać analizy swoich wydatków rachunków przejrzeć koszty i poszukać oszczędności.

Iwona

Dlaczego warto kupić ode mnie? 

Nieprzerwanie zarządzam finansami własnymi i firmowymi. Jestem przedsiębiorcą, prowadzę własną sp. z o.o. Zawodowo zajmuję się obrotem nieruchomościami, optymalizacją kosztów i pomnażaniem pieniędzy. Tego uczę na swoich kursach i warsztatach. Nie ,,prostego” oszczędzania. Tylko przejmowania kontroli nad swoimi pieniędzmi i panowania nad swoim życiem, bez zostawiania losu zupełnemu przypadkowi. Bo czego nauczy o zarządzaniu i życiu finansowym nauczyciel, który sam tego nie robi?   

Oto Twoje 6 kroków do  zapanowania nad życiem finansowym. To nie są łatwe kroki, bo wymagają postawienia się swoim złym nawykom, lenistwu, otoczeniu i brakiem w działaniu. Jeśli chcesz umiejętnie ograniczać koszty i jednocześnie zwiększyć poziom życia, to ten ebook jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. 

Bo to nie wiedza, lecz działania czynią ludzi bogatymi. I dlatego każdy może to robić, nawet początkująca osoba, stawiająca pierwsze finansowe kroki!

 

Stać Cię na więcej?

Plan działania.

Krótki przegląd zawartości ebooka:

1. Czym są pieniądze. (Od 2 do 3 strony)

Pieniądze albo życie, bez pieniędzy nie zaspokoisz swoich pragnień, celów, marzeń, jedzenia. Dowiesz się jaką mają wartość i czego najbogatszy człowiek na świecie nie był w stanie kupić.Poznasz równowagę między pieniędzmi a zdrowiem.

2. Co to podejście do pieniędzy.  (Od 4 do 7 strony)

Na podstawie 67 pytań odkryjesz swoje pragnienia i zdefiniujesz aktualny stan podejścia do pieniędzy. Zmienię Twoje przekonania, poprzez zastosowanie banalnie prostej i skutecznej techniki. Tu będzie potrzebna codzienna praca nad sobą.  

3. Dlaczego pieniądze są dobre. (Od 8 do 9 strony)

Poznasz mój sposób na inwestycję w fundusz wolności finansowej. Poczujesz się bogaty i bezpieczny wobec awaryjnych sytuacji jakie przydarzają się większości z nas. I nie potrzebujesz do tego dużych pieniędzy… Niezbędna będzie do tego pewna rzecz, bez której nie wychodzisz z domu.

4. W jakim miejscu jesteś. ( Od 10 do 16 strony)

,,Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie’’

Koło życia, pomoże Ci odkryć w jakim punkcie życia aktualnie się znajdujesz. To pozwoli Ci na jasną ocenę każdego obszaru swojego życia, podjęcie odpowiednich kroków do zmiany i spełnienia celów.

5. Co to jest ZZF, jakie korzyści odniesiesz. (17 strona)

Co zyskasz dzięki metodzie ZZF?

  • Szybszą spłatę długów i wszelkich zobowiązań.
  • Zaczniesz podejmować świadome decyzje dotyczące pieniędzy (bez emocji)
  • Poznasz równowagę, pomiędzy, otoczeniem a pieniędzmi w swoim portfelu.
  • Zdobędziesz najważniejszą umiejętność, której nikt Ci nie będzie w stanie odebrać…
  • Przejmiesz w końcu kontrolę nad swoimi finansami.
  • Dowiesz się skąd pozyskiwać pieniądze.
  • Zwiększysz pewność siebie
  • Przybliży Cię do realizacji celów i marzeń.

6. Na co wydajesz pieniądze.  ( Od 18 do 30 strony)

Najlepszym rentgenem Twoich wydatków jest proste narzędzie, które każdy z nas posiada na wyciągnięcie ręki. Wykorzystują je najbogatsi tego świata do zarządzania finansami. Poznasz kilka moich przykładów wydawania bez wydawania. Pokażę Ci jak krok po kroku  zaoszczędzić od 100 do 200 zł w skali miesiąca a nawet 1000 zł w skali roku.

Dodatkowo otrzymasz 3 BONUSY:

BONUS #1

Narzędzie do porównywania cen w sklepach!

Oszczędzaj na różnicy, bo po co przepłacać…

Dostajesz ode mnie narzędzie do porównywania cen w sklepach.

BONUS #2

Odwlekanie na później.

Chcesz mieć 30 minutową godzinę? Od teraz w 30 min zrobisz wszystko co zajmowało Ci całą godzinę. 

BONUS #3

Zniżka na indywidualne konsultacje online.

Jeśli w trakcie lektury okaże się, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia, skorzystaj z 5% rabatu. Wystarczy napisać e-mail po zamówieniu ebook, celem umówienia konsultacji. Adres to kontakt@zanetawoznica.pl

Wystarczy Ci zaledwie 45 min na zapoznanie się z moimi metodami.   

Dokładnie tłumaczę, kiedy i jak stosować procesy zarządzania pieniędzmi.

Bez tego nie ruszysz z miejsca…

Jasne wskazówki nawet dla początkujących, poprowadzą Cię dokładnie do celu, jakim jest dobre oszczędzanie i przewidywanie wydatków.

Nic tylko korzystać i zbierać bonusowe pieniądze na ten czas, gdy będziesz ich najbardziej potrzebować.  

Od teraz absolutnie każdy może to robić dobrze i skutecznie.

Czy ja użyłam zakazanego słowa ROBIĆ?

Tak.

Robić, teraz wszystko jest łatwe, dzięki dokładnie opisanym wskazówkom w moim ebooku. 

Ale… Trzeba działać i wdrażać.

Dopiero wtedy widzisz, całą prostotę mojej metody gromadzenia pieniędzy.

W końcu pieniądze pojawią się w portfelu, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.