fbpx

Współpraca

Jeśli oczekujesz indywidulanego podejścia, motywacji do działania i dostrzegalnych efektów, to dobrze trafiłeś.

Specjalnie na potrzeby osób, które wiedzą czego chcą i są zdeterminowane, by osiągać zamierzone cele, udostępniam dodatkowe formy współpracy.

Mentoring

Jeżeli:
– masz dość szukania wiedzy na temat finansów osobistych i realizacji celów,
– chcesz znaleźć idealny dla siebie sposób na efektywniejsze zarządzanie własnymi środkami,
– chcesz zadbać o swoją niezależność i inteligencję finansową,
– przytłaczają Cię raty kredytów czy nieprzewidziane wydatki i nie wiesz jak sobie z tym poradzić.

Zapraszam na indywidualną, trwającą dwa miesiące pracę nad swoim życiem i inteligencją finansową. Współnie uporządkujemy Twoje relacje z pieniędzmi, pomogę Ci wyznaczać jasne granice i tworzyć bezpieczną poduszkę finansową.

Napisz do mnie, aby ustalić termin.

Szkolenia dla firm

Prowadzę szkolenia z zakresu finansów osobistych i realizacji celów życiowych oraz zawodowych. Najczęstsze tematy moich szkoleń to: wytyczanie i osiąganie celów, oszczędzanie, zarządzanie budżetem, wychodzenie z długów.

Jeśli chcesz przeszkolić pracowników w siedzibie swojej firmy to napisz do mnie.

Pomnażanie kapitału

Jeśli zastanawiałaś/eś się kiedyś jak pomnażać swoje oszczędności bez angażowania czasu i zdobywania nowej wiedzy, to ta opcja jest dla Ciebie.

Zajmuję się szerokopojętym tematem nieruchomości, poczynając od wynajmu krótkoterminowego, kończąc na budowie domów jednorodzinnych.

Współpracuję z inwestorami, którym zależy na bezpiecznym inwestowaniu i pomnażaniu kapitału, a co za tym idzie systematycznych zyskach.

Poznaj szczegóły i napisz do mnie.

ŻANETA WOŹNICA

Poprzez pasję i determinację w dążeniu do celu, Żaneta zrealizowała swoje marzenia i odkryła, że podstawą każdego sukcesu jest zrównoważone zarządzanie własnymi finansmi.

Od 2017 r. prowadzi dwie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które działają w branży nieruchomości.

Stworzyła kursy online, w których pokazuje, w jaki sposób przejąć kontrolę nad swoimi finansami i jak osiągnąć szczęśliwe życie oraz kalkulator, który pomaga początkującym przedsiębiorcą zdecydować, jaką formę prowadzenia firmy wybrać.