fbpx

Jak przyciągać pieniądze

Przyciąganie pieniędzy to pragnienie wielu ludzi. Pieniądz od zawsze był przedmiotem pożądania człowieka. Wiele osób uzależnia szczęście od ilości posiadanych pieniędzy. Podobno Merlin Monroe powiedziała, że “Pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy już tak”. Trudno się z tym nie zgodzić.

Kupując przedmiot, o którym marzymy lub usługę, której pragniemy to właśnie wtedy czujemy radość. Sam fakt posiadania pieniędzy na koncie bankowym nie daje wielkiej radości. To wydawania czyli robienie zakupów daje nam poczucie szczęścia i spełnienia. Ale jak mieć więcej pieniędzy na większą ilość zakupów? Czy zwiększenie swoich umiejętności zawodowych, poszukiwanie dodatkowej pracy oraz rozsądne zarządzanie swoimi finansami to jedyna możliwość?

Aby zdobyć więcej pieniędzy, warto zastosować kilka odmiennych technik i podejść:

  1. Prawo przyciągania – jest to zasada, która mówi, że przyciągamy to, na co skupiamy swoją uwagę i energię. Aby przyciągnąć więcej pieniędzy, należy skupić się na pozytywnych myślach o pieniądzach i bogactwie. Można np. wyobrażać sobie, jak osiąga się finansowe cele, jak się posiada więcej pieniędzy i jak się je mądrze wykorzystuje.
  2. Afirmacje pieniądza – są to pozytywne zdania, które powtarza się sobie w celu wzmocnienia pozytywnych myśli i przyciągnięcia bogactwa. Przykładowe afirmacje to: “Jestem otwarty na otrzymywanie pieniędzy”, “Pieniądze łatwo do mnie przypływają” czy “Jestem godzien bogactwa”.
  3. Intuicja – warto zaufać swojej intuicji i słuchać wewnętrznego głosu. Często intuicja podpowiada, jakie decyzje finansowe są najlepsze dla naszego życia. Można ćwiczyć intuicję poprzez regularne medytacje, wizualizacje oraz słuchanie swojego ciała i emocji.
  4. Ezoteryka – jak podaje Słownik Języka Polskiego PWN ezoteryka to “wiedza dostępna tylko dla wtajemniczonych” Pod tym pojęciem kryje się korzystanie z magii świec, kolorów, talizmanów a także feng shui.

Ważne jest, aby zachować pozytywną i otwartą postawę wobec pieniędzy oraz działać zgodnie z własnymi wartościami i przekonaniami. Praca nad swoim rozwojem osobistym oraz edukacja finansowa również mogą pomóc w zdobywaniu większych sum pieniędzy.

Mówi się, że nie od razu Rzym zbudowano. I właśnie o to chodzi w przyciąganiu pieniędzy. Lepiej zrobić to powoli, zachowując radość życia i spokój.

Jeśli chciałabyś pomocy w zachowaniu pozytywnej i otwartej postawy wobec pieniędzy oraz działać zgodnie z własnymi wartościami to zapraszam do mojego autorskiego kursu online Odblokuj mindest finansowy. Po więcej informacji kliknij tutaj.

Kursy ONLINE:

Przeczytaj również: