fbpx

Witaj

na moim portalu szkoleniowym. Poniżej znajdziesz kursy, które zakupiłeś lub do których masz dostęp.

  1. Przejdź przez kurs zgodnie z numerami lekcji – nie omijaj żadnej lekcji. Kurs stworzony jest w taki sposób, aby każda lekcja była wprowadzeniem do kolejnej. Dzięki zachowaniu odpowiedniej kolejności szybciej  dostrzeżesz efekty swojego działania.
  2. Jeśli chcesz otrzymać certyfiakt poświadczający ukończenie kursu, wystarczy, że w 75% odpowiesz prawidłowo na test, który pojawi się po zakończeniu kursu.
  3. Certyfikat otrzymasz drogą eletroniczną na podany przez siebie adres e-mail lub tradycyjną pocztą, jeśli podasz adres korespondencyjny. Poinformuj nas, że ukończyłeś/aś kurs pisząc na adres kontakt@zanetawoznica.pl
  4. W przypadku pojawienia się wyzwań z działaniem platformy pisz na adres e-mail: kontakt@zanetawoznica.pl Staram się odpowiadać jak najszybciej, ale nie dłużej niż do 36 godzin.
  5. Jeśli będziesz potrzebować konsultacji to zapraszam do zamówienia jednego z pakietów poniżej, a następnie ustal termin spotkania online, pisząc na kontakt@zanetawoznica.pl

Życzę owocnej nauki 🙂

Żaneta Woźnica

Skorzystaj z dodatkowej pomocy. Kup konsultacje ONLINE

Pomogę Ci osiągnąć wymarzoną stabilizację finansową. W ramach konsultacji otrzymasz ode mnie: indywidualny plan działania, efektywne sposoby oszczędzania, wsparcie i motywację.

koszt konsultacji: 1 godz – 250 zł; 3 godziny – 590 zł

Twoje kursy

Wszystkie kursy ON-LINE

zł139

KOMBO Zatrzymaj uciekające pieniądze i przejmij kontrolę nad nimi +ebook

zł47

Przyciągnij szczęście-minikurs cz.1

zł74

Zatrzymaj uciekające pieniądze-minikurs cz.3 +ebook

zł97

Przejmij kontrolę nad pieniędzmi-minikurs cz.4+e-book

zł97

Przejmij kontrolę nad pieniędzmi-minikurs cz.4

zł97

Zatrzymaj uciekające pieniądze-minikurs cz.3

zł97

Odblokuj potencjał finansowy-minikurs cz.1

zł124

Jak zarządzać budżetem domowym BEZ BONUSÓW+EBOOK

zł97

Jak zarządzać budżetem domowym – BEZ BONUSÓW

zł357

Jak zarządzać budżetem domowym+EBOOK

zł257

Odnajdź swój potencjał i zrealizuj cele

ŻANETA WOŹNICA

Poprzez pasję i determinację w dążeniu do celu, Żaneta zrealizowała swoje marzenia i odkryła, że podstawą każdego sukcesu jest zrównoważone zarządzanie finansami.

Od 2017 roku prowadzi 2 spółki zo.o., które działają w branży nieruchomości. Napisała e-book “Co się stanie, jeśli zaczniesz zarządzać swoimi finansami”, stworzyła kursy online, w których pokazuje w jaki sposób przejąć kontrolę nad swoimi finansami i jak osiągnąć szczęśliwe życie. Stworzyła również kalkulator, który pomaga początkujacym przedsiębiorcom zdecydować, jaką formę prowadzenia firmy wybrać, uwzględniając potrzeby i oczekiwania danego przedsiębiorcy.