fbpx

Artykuł przeznaczony jest dla osoby, która chce znaleźć idealny sposób dla siebie
na codzienne wydatki.

Jeśli jesteś tą osobą to zapraszam do dalszej lektury.

Specjalnie dla moich klientów stworzyłam kurs online, z którego dowiesz się jak:

->> wydawać pieniądze bez ich tracenia,

->> wydawać bez odmawiania sobie przyjemności,

->> wydawać bez wyrzutów sumienia,

->> żyć bez strachu o jutrzejszy dzień.

Duża część klientów, z którymi współpracuję, czuje się zaskoczona kiedy zadaję im pytanie “jak Twoje miesięczne koszty pomagają Ci w tworzeniu życia, o jakim marzysz?”. Podczas codziennych zakupów pieniądze najczęściej wydaje się, bez zastanowienia się jak to wpływa na mnie, na moje życiowe cele. A już mało kto myśli o tym, w jaki sposób codzienne wydatki oddziałują na przyszłość i to nie tylko tą finansową.
Wielu jest specjalistów, którzy twierdzą, że aby prawidłowo i pewnie zarządzać swoimi finansami osobistymi należy prowadzić budżet domowy, tabelki, zbierać i wpisywać paragony oraz rygorystycznie przestrzegać wyliczonych wcześniej kwot. Dodatkowo trzeba oszczędzać na emeryturę i większe wydatki. To wszystko jest prawdą, ale tylko  częściowo. 
Działa to podobnie jak bycie na diecie. Możesz przejść na dietę, utrzymać ją przez okres 1 lub 2 miesięcy i zapewne odczujesz oraz zobaczysz efekty niższej wagi. Natomiast jak tylko zakończysz  dietę, wrócisz do swoich starych nawyków żywieniowych oraz stracisz motywacje,  to w szybkim tempie waga wróci do stanu poprzedniego. A Twoje samopoczucie będzie jeszcze gorsze, ponieważ istnieje duża szansa, że odbierzesz to jako porażkę.

Kurs online “Odzyskaj pieniądze”

Dopóki nie dowiesz się jak wydawać pieniądze w sposób spójny z samym sobą, dopóty prowadzenie tabelek będzie tylko chwilowym działaniem i w niewielkim stopniu przełoży się na Twoje poczucie przejęcia kontroli nad pieniędzmi i posiadania ich w większej ilości. Zastanawiasz się dlaczego?

Brak motywacji. To właśnie brak motywacji jest przeszkodą w wytrwałości w kontynuowaniu działania i osiągnięciu zamierzonego celu.

Niestety eksperci koncentrują się tylko na końcowym etapie, czyli kontroli kosztów i radykalnym trzymaniu się zaplanowanego budżetu domowego.  Z mojego doświadczenia wynika, że ten etap powinien być na końcu drogi prowadzącej do zmiany.

Podejrzewam, że koncentracja na tworzeniu budżetu wynika z preferencji klientów. Niestety duża część osób jest przekonana, że to jest lek na całe zło, czyli rozwiązanie problemów finansowych. Tylko, że problemy finansowe nie biorą się z braku budżetu domowego, ale z braku świadomego wydawania pieniędzy i świadomości swoich potrzeb. A na to zaś składają się przekonania i świadomość siebie samego.

Co z tego, że będziesz mieć zaplanowany budżet domowy, w którym np. ograniczasz wydatki na jedzenie w restauracjach, które sprawiają, że czujesz się szczęśliwy i zrelaksowany. Fakt, że wyjście do restauracji uszczęśliwia Cię, a T y będziesz ich sobie zabraniać, sprawi, że odczujesz frustrację z powodu konfliktu między swoimi pragnieniami. Czyli między chęcią zarządzania finansami osobistymi, a byciem szczęśliwym poprzez wyjście do restauracji.

Złoty środek w zarządzaniu finansami osobistymi polega na wydawaniu pieniędzy w sposób spójny z samym sobą. Tego właśnie uczę w moim kursie online “Odzyskaj pieniądze”. Kiedy dowiesz się, co jest dla Ciebie ważne, poznasz swoje przekonania, to wtedy będziesz gotowy do tworzenia budżetu domowego i działania zgodnie z ustaleniami. Co więcej, zdobędziesz motywację i determinację do postępowania zgodnie z wytycznymi z zaplanowanego budżetu domowego. A wytyczne nie będą już postrzegane jako wyrzeczenie albo coś nieprzyjemnego, tylko będą naturalnym i dobrowolnym wynikiem Twoich działań.

Dodatkowym bonusem działając zgodnie z moimi sugestiami jest przejęcie kontroli nad pieniędzmi oraz pozbycie się myśli typu:

  • “na co ja wydałem tyle pieniędzy?” albo
  • “co ja kupiłem, że zostało mi tylko tyle pieniędzy?”.

Najzwyczajniej w świecie zaczynasz kontrolować swoje finanse osobiste. Zastanawiasz się, co to zmieni?

Zmieni to Twoje nastawienie i życie.

Myśli krążące w głowie takie jak:

  • “nie stać mnie na to”,
  • “chciałbym więcej zarabiać”,
  • “mam pecha, znów kolejny nieprzewidziany wydatek”,
  • “nigdy nie będę mieć więcej”, 

osłabią się, a z czasem powinny zniknąć, natomiast Ty zyskasz poczucie pewności siebie i wiarę w lepszą przyszłość. Co więcej zaczniesz świdomie wydawać pieniądze i będą to wydatki na rzeczy ważne dla Ciebie

Być może trudno Ci uwierzyć, że po ukończeniu kursu online te wszystkie zmiany pojawią się w Twoim życiu. Mówię z góry – one nie pojawią się same z siebie. To Ty poprzez podjęcie działania, czyli wdrożenie tego, o czym mówię w kursie online, zaczniesz zmieniać swoje życie.

“Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

powiedział kiedyś Albert Einstein.

Nawet jeśli nie zamówisz  mojego kursu online chcę, żebyś zapamiętał jedną bardzo ważną rzecz: 

w Twoim życiu nic się zmieni tak długo, dopóki nie zdecydujesz, co chcesz zmienić oraz dopóki nie zrobisz pierwszego kroku w kierunku tej zmiany. 

Zawsze pytam moich klientów: “jaki najmniejszy krok możesz zrobić jeszcze dziś w kierunku zmiany, jaką chcesz zobaczyć w swoim życiu?“. 

A więc, jaki możesz zrobić najmniejszy krok jeszcze dziś?

Cena z ostatnich 30 dni: 137 zł

zamiast 915 zł

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

1
tyle osób już wzięło udział w moim kursie!
W rozwoju osobistym jestem od kilku miesięcy. Pracowałam sama, korzystając z darmowych webinarow live, podcastów i filmików. W pewnym momencie uznałam, że potrzebuję pomocy mentora i wtedy wpadłam przez przypadek na post Żanety. A że przypadków nie ma…. Post był Świetnie napisany, trafiający do mnie i do moich potrzeb. Lecz mój umysł analityczny kazał mi wejść w profil Żanety i ją ogólnie mówiąc, obejrzeć. Zobaczyłam młodą dziewczynę i pierwsze co mi podsunęła głowa to myśl “matko jaka młoda dziewczyna, co ona może wiedzieć o życiu”. Jednak po głębszej analizie tego mojego spostrzeżenia stwierdziłam, że przecież wiek nie ma nic do rzeczy na temat wiedzy, doświadczeń i wykształcenia Żanety. Jej post mówił, że zna się na rzeczy, wie o czym pisze, a najważniejsze w tym było to, że pisała w tym poście o mnie, o moich brakach, o moich potrzebach, o moich blokadach.. W sumie poczułam jakby znała mnie od podszewki… Napisałam maila, spotkałyśmy się na messenger na rozmowie “zapoznawczej” i rozpoczęła się moja przygoda, hm praca z Żanetą. Jesteśmy po paru rozmowach, petarda. Wyciąga ze mnie wszystkie moje bolączki, których ja nie mogłam dostrzec i pomaga mi, nakierowuje jak to uleczać, transformować. Przy tym wszystkim, że zna się na rzeczy, to jest spokojną, opanowaną lecz stanowczą i konsekwentną nauczycielką couch. Ja polubiłam pracę z Żanetą, nie mogę się doczekać kolejnych spotkań….. Jeśli szukacie mądrej, silnej i znającej swój fach mentorki to z całym sercem polecam Żanetę Woźnicę.
Ania

Szkolenie zbiera i porządkuje wiedzę na temat oszczędzania.Żaneta udowadnia, ze sensowne zarządzanie pieniędzmi jest łatwe polecam każdemu, kto szuka inspiracji do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoich finansach i nie tylko.

Magda

Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że moim problemem jest nieodpowiednie zarządzanie pieniędzmi. Dzięki Żanecie szybko zrozumiałam jak działać, żeby mięc więcej pieniędzy na własne przyjemności

Gosia

Dziękuję za wsparcie jakie otrzymałam. Żaneta w prostych słowach w przykładach z życia wziętych uświadomiła mi, że mamy wpływ na nasze finanse. Nawet gdy uda nam się zaoszczędzić niewielką kwotę to w skali roku będzie ona znaczną. Warto dokonać analizy swoich wydatków rachunków przejrzeć koszty i poszukać oszczędności.

Iwona

O autorce

Nieprzerwanie zarządzam finansami własnymi i firmowymi. Jestem przedsiębiorcą, prowadzę własną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zawodowo zajmuję się obrotem nieruchomościami, optymalizacją kosztów, pomnażaniem pieniędzy oraz coachingiem i mentoringiem finansowym. Stworzyłam kursy online, gdzie dzielę się swoja wiedzą finansową i pokazuję, że zarządzanie finansami osobistymi to także zarządzanie samym sobą, bez zostawiania losu zupełnemu przypadkowi.

Co jeszcze otrzymasz:

BONUS #1

2 Kalkulatory do cięcia kosztów codziennych (Wartość 249 zł)

W ramach bonusu oferuję 2 kalkulatory do cięcia kosztów, dzięki którym dowiesz się gdzie możesz koszty ograniczyć, znajdziesz miejsca gdzie pieniądze udziekają i zmieniając sposób działania, zaczniesz je zatrzymywać w portfelu. Wszystko obliczysz w ciągu 7 minut, wpisując liczby w odpowiednie okienka.

BONUS #2

Poznasz 5 zasad zdrowego myślenia (Wartość 89 zł)

W materiałach otrzymasz instrukcję jak kreować myśli zgodnie z zasadą zdrowego myślenia.

BONUS #3

E-book “Po co zarządzać pieniędzmi?” (Wartość 57 zł)

BONUS #4

Zniżka na indywidualne konsultacje online (Wartość 25 zł)

Jeśli w trakcie lektury okaże się, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia, skorzystaj z 10% rabatu. Wystarczy napisać e-mail po zamówieniu ebook, celem umówienia konsultacji. Adres to kontakt@zanetawoznica.pl

Cena z ostatnich 30 dni: 137 zł

zamiast 915 zł

Gwarancja

Jeżeli w przeciągu 90 dni od momentu otrzymania dostępu do kursu uznasz, że ten materiał szkoleniowy nie jest dla Ciebie – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres email: kontakt@zanetawoznica.pl o tytule ZWROT – a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

W jaki sposób otrzymasz kurs online?

Kurs online jest w formie elektronicznej, co oznacza, że zaraz po zakupie otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej.

Czy otrzymasz fakturę?

Jeśli potrzebujesz fakturę, zaznacz odpowiednie pole w formularzu zamówienia. Fakturą zostanie przesłana w ciągu 48 godzin na podany przez Ciebie adres e-mail.