fbpx

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla moich klientów!

Po pierwsze dziękuję za zaufanie. Kurs online Odzyskaj pieniądze powinien przynieść Ci wyjątkowe efekty! Podjąłeś dobrą decyzję i zdecydowanie zaoszczędzisz pieniędze.

Jeśli do kursu online dodasz dodatkowy pakiet to zdecydowanie szybciej osiągniesz zamierzone cele finansowe.

Tej oferty nie zobaczysz jeśli opuścisz tę stronę, więc jest to jedyna szansa żeby z niej skorzystać i otrzymać aż 80% rabatu. 

Daję go ze względu na to, że mi zaufałeś i chciałabym Ci w ten sposób podziękować. Po drugie wiem jak ważne są kolejne kroki w dążeniu do celu, a dodatkowy pakiet jest właśnie takim kolejnym krokiem.

Często osoby będące na początku drogi zarządzania finansami osobistymi, oszczędzają na jednym, ale zaoszczędzone pieniądze wydają na coś innego. Po prostu nie potrafią odłożyć ich na bok.  W efekcie prowadzi to do tego, że wszystkie pieniądze rozchodzą się w niekontrolowany sposób… 

Dzieje się tak do momentu, w którym zrozumie się, że to sposób myślenia jest przyczyną  problemów oraz kiedy człowiek nauczy się odpowiednio zarządzać pieniędzmi. Odpowiednie zarządzanie polega na poznaniu swoich życiowych priorytetów, wyznaczeniu granic (na co i w jakich proporcjach można wydawać swoje pieniądze), aby nie rezygnując z dotychczasowych przyjemności odkładać część swoich pieniędzy.

Działanie to sprawia, że odkłada się więcej pieniędzy na rzeczy ważne i dzięki nim można zrealizować swoje życiowe cele. Ja dzięki temu sposobowi działania byłam w stanie zwiedzić Kanadę, Stany Zjednoczone, Nową Zelandię czy Wielką Brytanię. Obecnie kończę już swoją pierwszą inwestycję deweloperską, w której obracam kapitałem o wartości ponad miliona złotych i zarabiam na tym dobre pieniądze. To wszystko dzięki odpowiedniemu zarządzaniu swoimi myślami i finansami oraz znajomości podstaw inwestowania.

Moja inwestycja deweloperska

Wyobraź sobie, że Ty również odpowiednio zarządzasz swoimi pieniędzmi i w ten sposób zaczynasz osiągać zamierzone cele.

Jesteś w stanie dać swoim dzieciom wszystko czego tylko zapragną, stać Cię na zakup nowego domu czy samochodu. Wyjazd na wymarzone wakacje wraz ze swoją partnerką nie jest dla Ciebie problemem i sprawiasz tym samym, że uśmiech nie schodzi z jej twarzy. 

A jeśli tak jak ja, czujesz w sobie duszę przedsiębiorcy, jesteś w stanie odłożyć pieniądze na wymarzony biznes, który sprawi że Twoje zarobki poszybują w górę. Dzięki temu, za kilka lat uzyskujesz wolność finansową, a praca jest dla Ciebie kwestią wyboru.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mojego kursu o odpowiednim zarządzaniu budżetem, to teraz możesz go zamówić 80% taniej.

Zależy mi, aby każdy miał dostęp do wiedzy i mógł żyć szczęśliwie, stąd niska cena szkolenia. Chcę, aby jak najwięcej osób mogło żyć zgodnie z własnymi pragnieniami.

Musiałam popełnić wiele błędów, aby nauczyć się zarządzać swoimi finansami

Straciłam ogrom czasu i przepuściłam mnóstwo pieniędzy, które mogłyby sprawić, że dzisiaj byłabym kilka kroków bliżej do realizacji swoich celów. Wartość samego kursu szacuję na min. 497 zł, ale poniżej możesz zakupić go za ułamek tej ceny.

Dodatkowo, jeśli skorzystasz z mojej jednorazowej propozycji dostaniesz za darmo:

BONUS #1

2 Kalkulatory do zarządzania własnym budżetem domowym (Wartość 249 zł)

Poznanie teorii na temat zarządzania budżetem domowym to jedno, natomiast zastosowanie tego w praktyce to drugie.

Na samym początku zazwyczaj spisujemy wszystkie nasze dochody i wydatki na kartce, aby następnie z kalkulatorem w ręku wszystko po kolei przeliczyć. Problem w tym, że takie postępowanie jest bardzo czasochłonne i mamy duże prawdopodobieństwo na popełnienie błędu. Dlatego w ramach bonusu oferuję Ci 2 kalkulatory do zarządzania własnym budżetem, dzięki którym zarządzanie Twoimi finansami stanie się dziecinnie proste, a wszystko obliczysz w ciągu 5 minut, wpisując liczby w odpowiednie okienka.

BONUS #2

Kalkulator do wyliczenia własnej wartości netto (Wartość 149 zł)

Wartość netto pozwala uświadomić sobie obecny stan finansowy. Natomiast znajomość własnego stanu finansowego pokazuje, w jakim kierunku finansowym się zmierza.

BONUS #3

Nagranie ze szkolenia online “3 blokady trzymające w miejscu” (Wartość 97 zł)

Każdy z nas ma wielkie plany. Chcielibyśmy mieć wszystko – duży dom z ogrodem, świetną partnerkę/partnera, dobry samochód i zarabiać miliony. Problem w tym, że na samych planach się kończy. Prawda jest taka, że jeżeli chcemy w życiu cokolwiek osiągnąć to kluczowe jest DZIAŁANIE.

Dlatego do kursu dodaję nagranie online, w którym mówię jak ruszyć z miejsca i zacząć działać, aby skutecznie realizować swoje cele.

BONUS #4

Nagranie dotyczące podstaw inwestowania dla początkujących (Wartość 97 zł)

Wszystkie te bonusy doskonale uzupełniają kurs, który zamawiasz. Dzięki nim możesz spodziewać się 3x lepszych wyników.

Podsumowanie

Same bonusy są warte 593 zł.

Biorąc pod uwagę kurs oraz dołożone do niego bonusy, wszystko jest warte ok. 1090 zł.

Wszystko możesz zakupić ok. 80% taniej!

Wykorzystaj tą jednorazową i niepowtarzalną okazję, aby zapewnić sobie 3x lepsze wyniki.

I kup 80% taniej w pakiecie za jedyne 217 zł.

Istnieje jeden haczyk…

Po opuszczeniu tej strony moja oferta już nigdy więcej Ci się nie wyświetli. Nie dostaniesz tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

Gwarancja

Jeżeli w przeciągu 90 dni od momentu otrzymania dostępu do kursu uznasz, że ten materiał szkoleniowy nie jest dla Ciebie – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres email: kontakt@zanetawoznica.pl o tytule ZWROT – a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.