fbpx

O mnie

Cześć, nazywam się Żaneta Woźnica i jestem przedsiębiorcą, zajmującym się szeroko pojętym tematem związanym z nieruchomościami. Swoją przygodę zaczęłam od od krótkoterminowego najmu mieszkań, a w chwili obecnej zajmuję się tzw. flippami (tj. remontuję kupione mieszkania, a następnie je sprzedaję). Oprócz tego rozpoczęłam również projekt budowy 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Jestem zagorzałą fanką ekologii i zrównoważonego zarządzania finansami. Uzmysłowiłam sobie, że przy rozsądnym zarządzaniu finansami jednocześnie dba się o środowisko naturalne. Jedno jest nierozerwalne z drugim. Można powiedzieć, że dbanie o ekologię jest efektem ubocznym zrównoważonego zarządzania finansami. Koncentrując się na swoim portfelu i dbając o nie wyrzucanie pieniędzy w błoto, dbasz o ekologie. Działa to również w drugą stronę, czyli troszcząc się o środowisko naturalne zatrzymujesz część pieniędzy na swoim koncie bankowym.

Finanse uwielbiałam od dziecka. Pamiętam jak jako maluch liczyłam mamie pieniądze w portfelu. Dziwię się, że nie zostałam księgową…

Zrównoważone Zarządzanie Finansami (w skrócie ZZF) pozwoliło zmienić całe moje życie. Dzięki tej umiejętności mogłam wylecieć do Kanady, gdzie pracując również korzystałam z  ZZF. Dzięki temu odbyłam podróże do USA i Nowej Zelandii. Później wylądowałam w Wielkiej Brytanii. Tam także pilnowałam swoich funduszy, jednak nie chciałam już podróżować, ale założyć własną firmę. I  tak po kilku latach wróciłam do ojczyzny, gdzie zrealizowałam to marzenie i założyłam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W chwili obecnej czuję się osobą szczęśliwą, która spełniła swoje marzenia i teraz kreuje kolejne cele do osiągnięcia.

Otrzymane certyfikaty

Kursy online

Moje kursy charakteryzują się konkretną wiedzą merytoryczną prezentowaną w praktycznym ujęciu oraz bardzo przyjazną formą przekazu. Unikam nadętego słownictwa. Mówię prostym, przystępnym językiem. Zależy mi na tym, aby maksymalnie ułatwić Ci zrozumienie treści, a forma nie była w tym zbędną przeszkodą.

Wychodzenie z długów

Zrealizuj cele

Kurs oszczędzania: Zarządzanie budżetem domowym

Coach finansowy Żaneta Woźnica

Czy wiesz, że najczęstszą przyczyną stania w miejscu jest Twój sposób myślenia i postrzegania świata? To codzienne myśli z jednej osoby tworzą bohatera, a z innej nędznika.

Żaneta Woźnica

BEZPŁATNY MATERIAŁ

Weź udział w 22 dniowym Wyzwaniu Finansowym ZARABIAJ WIĘCEJ i pokonaj swoje codzienne ograniczenia, które utrudniają Ci znalezienie lepszej pracy, uniemożliwiają wyższe zarobki oraz powodują, że masz poczucie braku pieniędzy i satysfakcji z życia.

Podejmij 22 dniowe działanie, aby znów poczuć radość życia i zarabiać więcej pieniędzy.

Zapisując się do Wyzwania ZARABIAJ WIĘCEJ, dołączysz do subskrybentów mojego newslettera. W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych tekstach na blogu, e-bookach, kursach online i bezpłatnych szkoleniach.


    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Superb Development Sp.z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-082), ul. Jana III Sobieskiego 11 / 18. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.