fbpx

Poczekaj, Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Czekaj! Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla moich klientów!

Po pierwsze chciałabym Ci bardzo podziękować za to, że zamówiłeś mój e-book. Przyniesie Ci to świetne efekty! Podjąłeś bardzo dobrą decyzję i zdecydowanie zaoszczędzisz masę pieniędzy.

Ale… Jeśli chciałbyś dwu lub trzykrotnie szybciej odkładać założoną ilość pieniędzy, to możesz dodać do tego jeszcze odpowiednie zarządzanie budżetem.

Jeśli pozwolisz przedstawię ofertę, która jest jednorazowa, przygotowana tylko i wyłącznie dla moich klientów.

Jeśli byłbyś zainteresowany tym, żeby przestać tracić pieniądze, zacząć oszczędzać i przeznaczać je na to, czego pragniesz to posłuchaj co dla Ciebie przygotowałam. 

Tej oferty nie zobaczysz jeśli opuścisz tę stronę, więc jest to jedyna szansa żeby z niej skorzystać i jeżeli się zdecydujesz to dam Ci 84% rabatu. 

Daję Ci go ze względu na to, że mi zaufałeś i chciałabym Ci w ten sposób podziękować. 

Na początku, mimo tego że oszczędzałam sporo pieniędzy to nie potrafiłam odłożyć ich na bok. Przykładowo, oszczędzałam 50 zł na zakupie danej rzeczy, ale zamiast je odłożyć to kupowałam coś innego, co w efekcie prowadziło do tego, że wszystkie pieniądze rozchodziły się w niekontrolowany sposób…  Było tak do momentu, w którym zrozumiałam, że to moje myśli są przyczyną moich problemów oraz nauczyłam się odpowiednio zarządzać pieniędzmi, tzn. poznałam swoje życiowe priorytety, wyznaczyłam granice na co i w jakich proporcjach mogę wydawać swoje pieniądze, aby nie rezygnując z dotychczasowych przyjemności odkładać ich jak najwięcej.

Działanie to sprawiło, że odkładałam coraz to więcej pieniędzy i dzięki oszczędnościom byłam w stanie zwiedzić Kanadę, Stany Zjednoczone, Nową Zelandię czy Wielką Brytanię. Obecnie, rozpoczęłam inwestycję deweloperską, w której obracam kapitałem o wartości ponad miliona złotych i zarabiam z tego naprawdę niezłe pieniądze. To wszystko dzięki odpowiedniemu zarządzaniu swoimi finansami i znajomości podstaw inwestowania.

Moja inwestycja deweloperska

Wyobraź sobie, że Ty również odpowiednio zarządzasz swoimi pieniędzmi i w ten sposób zaczynasz osiągać zamierzone cele.

Jesteś w stanie dać swoim dzieciom wszystko czego tylko zapragną, stać Cię na zakup nowego domu czy samochodu. Wyjazd na wymarzone wakacje wraz ze swoją partnerką nie jest dla Ciebie problemem i sprawiasz tym samym, że uśmiech nie schodzi z jej twarzy. 

A jeśli tak jak ja, czujesz w sobie duszę przedsiębiorcy, jesteś w stanie odłożyć pieniądze na wymarzony biznes, który sprawi że Twoje zarobki poszybują w górę. Dzięki temu, za kilka lat uzyskujesz wolność finansową, a praca jest dla Ciebie kwestią wyboru.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mojego kursu o odpowiednim zarządzaniu budżetem, to teraz jestem w stanie sprzedać Ci go z 84% zniżką.

Zależy mi, aby każdy miał dostęp do wiedzy i mógł żyć szczęśliwie, stąd niska cena szkolenia. Chcę, aby jak najwięcej osób mogło żyć zgodnie z własnymi pragnieniami.

Musiałam popełnić wiele błędów, aby nauczyć się zarządzać swoimi finansami

Straciłam ogrom czasu i przepuściłam mnóstwo pieniędzy, które mogłyby sprawić, że dzisiaj byłabym kilka kroków bliżej od realizacji swoich celów. Wartość samego kursu szacuję na min. 497 zł, ale poniżej możesz zakupić go za ułamek tej ceny.

Dodatkowo, jeśli skorzystasz z mojej jednorazowej propozycji dostaniesz za darmo:

BONUS #1

2 Kalkulatory do zarządzania własnym budżetem domowym (Wartość 249 zł)

Poznanie teorii na temat zarządzania budżetem domowym to jedno, natomiast zastosowanie tego w praktyce to drugie.

Na samym początku zazwyczaj spisujemy wszystkie nasze dochody i wydatki na kartce, aby następnie z kalkulatorem w ręku wszystko po kolei przeliczyć.

Problem w tym, że takie postępowanie jest bardzo czasochłonne i mamy duże prawdopodobieństwo na popełnienie błędu. Dlatego w ramach bonusu oferuję Ci 2 kalkulatory do zarządzania własnym budżetem, dzięki którym zarządzanie Twoimi finansami stanie się dziecinnie proste, a wszystko obliczysz w ciągu 5 minut, wpisując liczby w odpowiednie okienka.

BONUS #2

2 Kalkulatory do cięcia kosztów codziennych (Wartość 249 zł)

Zapewne słyszłaś/ eś, aby swoje wydatki mieć pod kontrolą i spisywać je za każdym razem. Jednak po co te zapiski, co one mają wnieść w życie?

W ramach bonusu oferuję 2 kalkulatory do cięcia kosztów, dzięki którym dowiesz się gdzie możesz koszty ograniczyć, znajdziesz miejsca gdzie pieniądze udziekają i zmieniając sposób działania, zaczniesz je zatrzymywać w portfelu. Wszystko obliczysz w ciągu 5 minut, wpisując liczby w odpowiednie okienka.

BONUS #3

Nagranie ze szkolenia online “3 blokady trzymające w miejscu” (Wartość 97 zł)

Każdy z nas ma wielkie plany. Chcielibyśmy mieć wszystko – duży dom z ogrodem, świetną partnerkę/partnera, dobry samochód i zarabiać miliony.

Problem w tym, że na samych planach się kończy.

Prawda jest taka, że jeżeli chcemy w życiu cokolwiek osiągnąć to kluczowe jest DZIAŁANIE.

Dlatego do kursu dodaję moje nagranie online, w którym mówię jak ruszyć z miejsca i zacząć działać, aby skutecznie realizować swoje cele.

BONUS #4

Nagranie dotyczące podstaw inwestowania (dla początkujących)

Wszystkie te bonusy doskonale uzupełniają kurs, który zamawiasz. Dzięki nim możesz spodziewać się 3x lepszych wyników.

DODATKOWA OPCJA

Wychodząc naprzeciw klientom gotowym do natychmiastowego działania, udostępniłam opcję indywidualnych, 1- godzinnych konsultacji online.

Indywidulane konsultacje dostępne są jedynie dla 15 osób.

Dlatego podejmij najlepszą dla siebie decyzję!

Ile To Kosztuje?

Same bonusy są warte 595 zł.

Biorąc pod uwagę kurs oraz dołożone do niego bonusy, wszystko jest warte 1092 zł.

Wszystko możesz zakupić ok. 84% taniej!

Wykorzystaj tą jednorazową i niepowtarzalną okazję, aby zapewnić sobie 3x lepsze wyniki.

I kup 85% taniej w pakiecie za jedyne 169 zł.

Jeśli jesteś gotowy do natychmiastowego działania to powyższy pakiet z konsultacjami jest dostępny tylko teraz za jedyne 399 zł.

Istnieje jeden haczyk…

Po opuszczeniu tej strony moja oferta już nigdy więcej Ci się nie wyświetli. Nie dostaniesz tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

Nie bój się, jeżeli stosując moje metody, nie będziesz w stanie odkładać pieniędzy, wystarczy że napiszesz do mnie jednego maila, a oddam Ci wszystkie Twoje pieniądze za kurs. Nie będziesz musiał się niczym przejmować. Jeżeli w ciągu 90 dni nie odnotujesz znacznych  postępów w kwestii swoich finansów to do mnie napisz. Nie chce brać od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz miał z tego żadnych efektów. Nie dotyczy kursu z indywidualną konsultacją.

Pamiętaj, ta oferta obowiązuje tylko i wyłącznie teraz, jest jednorazowa i dla moich klientów. Jeśli wyjdziesz z tej strony, będziesz w stanie kupić ten produkt, ale znacznie drożej i będziesz musiał zapłacić za niego pełną cenę. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z promocji, to kliknij przycisk poniżej.

Dlatego podejmij najlepszą dla Ciebie decyzję!

100% Satysfakcja Gwarantowana