fbpx

Artykuł dla osoby, która szuka sposobu na zachowanie pieniędzy przy szalejących cenach w sklepach i na stacjach paliw.

W ubiegłym roku napisałam e-book o tym jak:

->> wydawać mniej pieniędzy bez obniżania standardu życia,

->> wydawać bez odmawiania sobie przyjemności,

->> żyć bez strachu o jutrzejszy dzień.

 

Nie wiedziałam, że będzie on tak wyjątkowo pomocy w tym roku.

Zapewne większość z nas odczuwa większą lub mniejszą niepewność finansową wobec inflacji i cen szybujących w górę. Zapewne większość z nas chciałaby więcej zarabiać i zapewne większość z nas myśli, że to jest jedyne rozwiązanie obecnego kryzysu.

W tym punkcie zdradzę Ci treść Drugiego prawa Parkinsona. Mówi ono, że wraz ze wzrostem zarobków, rosną koszty życia. Zaskoczony?

Jednak zastanów się nad tym teraz przez chwilę. 

  • Ile razy musiałeś zrezygnować z czegoś?
  • Ile razy odmówiłeś sobie zakupy czegoś?
  • Ile razy musiałeś wybierać pomiędzy kupnem czegoś, a czymś innym?

Przyznaj sam przed sobą, jakie są prawdziwe odpowiedzi na powyższe pytania. 

Nie zrozum mnie źle. Nie chodzi mi o to, że podwyższanie standardu życia jest złe. Mam na myśli to, że wyższe zarobki w niewielkim stopniu wpłyną na Twoje poczucie posiadania większej ilości pieniędzy. 

E-book “Co się stanie, jeśli zaczniesz zarządzać pieniędzmi”

Mimo, że przez chwilę będziesz mieć myśl “kupię to, bo nareszcie mnie stać”, to za chwilę pojawią się rzeczy, na które znów Cię nie będzie stać i znów wrócisz do starego sposobu myślenia, czyli że potrzebujesz więcej zarabiać.

W e-book dzielę się moimi sposobami działania, aby mieć to, co chcę bez konieczności podwyższania swoich zarobków. Piszę też o tym, że często myśli na temat pieniędzy pchają nas w przygnębienie i poczucie, że ma się niewystarczająco dużo. 

Być może teraz pojawi się u Ciebie myśl, że moje sposoby są dla osób, które więcej zarabiają niż Ty. Jednak prawda jest taka, że te sposoby są dla osoby, która bez względu na to ile zarabia, chce mieć więcej pieniędzy na rzeczy ważne dla siebie.

Bez względu na ilość zarabianych i posiadanych pieniędzy każdy z nas ma inne pragnienia i zachcianki, jednak sposób wydawania pieniędzy jest ten sam, czyli widzisz i kupujesz.

Dodatkowym bonusem działając zgodnie z moimi sugestiami jest to, że przejmuje się kontrolę nad pieniędzmi i znika częste zaskoczenie typu:

  • “na co ja wydałem tyle pieniędzy?” albo
  • “co ja kupiłem, że zostało mi tylko tyle pieniędzy?”.

Najzwyczajniej w świecie zaczynasz kontrolować swoje finanse osobiste. Zastanawiasz się, co to zmieni?

Zmieni to Twoje nastawienie i życie.

Myśli krążące w głowie typu:

  • “nie stać mnie na to”,
  • “chciałbym więcej zarabiać”,
  • “mam pecha, znów kolejny nieprzewidziany wydatek”,
  • “nigdy nie będę mieć więcej”, 

osłabią się, a z czasem powinny zniknąć, natomiast Ty zyskasz poczucie pewności siebie i wiarę w lepszą przyszłość. Co więcej zaczniesz dostrzegać okazje – mogą to być okazje cenowe, a może okazja na lepszą pracę albo szansa na dodatkowy zarobek.

Być może trudno Ci uwierzyć, że po przeczytaniu e-book te wszystkie zmiany pojawią się w Twoim życiu. Mówię z góry – one nie pojawią się same z siebie. To Ty poprzez podjęcie działania, czyli wdrożenie tego, o czym piszę w e-book, zaczniesz zmieniać swoje życie.

“Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

powiedział kiedyś Albert Einstein.

Nawet jeśli nie zamówisz  mojego e-book chcę, żebyś zapamiętał jedną bardzo ważną rzecz: 

w Twoim życiu nic się zmieni tak długo, dopóki nie zdecydujesz, co chcesz zmienić oraz dopóki nie zrobisz pierwszego kroku w kierunku tej zmiany. 

Zawsze pytam moich klientów: “jaki najmniejszy krok możesz zrobić jeszcze dziś w kierunku zmiany, jaką chcesz zobaczyć w swoim życiu?“. 

A więc, jaki możesz zrobić najmniejszy krok jeszcze dziś?

Cena z ostatnich 30 dni: 37 zł

zamiast 129 zł

Co jeszcze znajdziesz w e-book:

11 unikalnych i sprawdzonych metod, których zastosowanie zmniejszyło moje wydatki za media o ok. 1000 zł (w skali roku)

Wskazówka, dzięki której kupuję markowe ubrania za 20% ich ceny

Jak oszczędzam do 50% na zakupie ubezpieczenia samochodowego, przez jeden prosty trik z użyciem Twojego telefonu

Największy błąd, jaki popełnia ponad 70% społeczeństwa wyjeżdżając na wakacje, przez co przepłacają kilkaset złotych za jedną osobę.

Narzędzie udostępniane przez banki, pozwalające mi odkładać pieniądze bez oszczędzania

3 minutowa rytuał, która pozwala mi osiągnąć całkowitą kontrolę nad swoimi pieniędzmi, każdego dnia

Jak za pomocą specjalnych kart oszczędzam na zakupach od kilku do kilkudziesięciu złotych

2 sposoby, których zastosowanie drastycznie zmniejszyło koszty mojego transportu

Czy psychologia ma znaczenie w finansach? (i co się liczy bardziej)

Wniosek na temat pieniędzy, do jakiego doszedł Steve Jobs przed swoją śmiercią (jeden z najbogatszych ludzi świata)

Czynność, którą powinno się zrobić, zanim rozpocznie się jakiekolwiek zmiany – inaczej będzie się skupiać się na niewłaściwych rzeczach

Co naprawdę należy zrobić, aby wprowadzanie nowych zmian było dziecinnie proste?

Dlaczego trudności życiowe są potrzebne? (i co gdyby ich nie było)

2 podstawowe czynniki, które kształtują dobre lub złe przekonania do pieniędzy

65 negatywnych przekonań , które sprawiają, że odpychasz od siebie pieniądze

Proste ćwiczenie, wykorzystywane przez najlepszych trenerów NLP, które pomogły mi zmienić swoje przekonania na temat pieniędzy w zaledwie 21 dni

Jak za pomocą pieniędzy sprawić, żeby inni postrzegali nas jako dobrego i wartościowego człowieka

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

1
tyle osób już wzięło udział w moim kursie!
W rozwoju osobistym jestem od kilku miesięcy. Pracowałam sama, korzystając z darmowych webinarow live, podcastów i filmików. W pewnym momencie uznałam, że potrzebuję pomocy mentora i wtedy wpadłam przez przypadek na post Żanety. A że przypadków nie ma…. Post był Świetnie napisany, trafiający do mnie i do moich potrzeb. Lecz mój umysł analityczny kazał mi wejść w profil Żanety i ją ogólnie mówiąc, obejrzeć. Zobaczyłam młodą dziewczynę i pierwsze co mi podsunęła głowa to myśl “matko jaka młoda dziewczyna, co ona może wiedzieć o życiu”. Jednak po głębszej analizie tego mojego spostrzeżenia stwierdziłam, że przecież wiek nie ma nic do rzeczy na temat wiedzy, doświadczeń i wykształcenia Żanety. Jej post mówił, że zna się na rzeczy, wie o czym pisze, a najważniejsze w tym było to, że pisała w tym poście o mnie, o moich brakach, o moich potrzebach, o moich blokadach.. W sumie poczułam jakby znała mnie od podszewki… Napisałam maila, spotkałyśmy się na messenger na rozmowie “zapoznawczej” i rozpoczęła się moja przygoda, hm praca z Żanetą. Jesteśmy po paru rozmowach, petarda. Wyciąga ze mnie wszystkie moje bolączki, których ja nie mogłam dostrzec i pomaga mi, nakierowuje jak to uleczać, transformować. Przy tym wszystkim, że zna się na rzeczy, to jest spokojną, opanowaną lecz stanowczą i konsekwentną nauczycielką couch. Ja polubiłam pracę z Żanetą, nie mogę się doczekać kolejnych spotkań….. Jeśli szukacie mądrej, silnej i znającej swój fach mentorki to z całym sercem polecam Żanetę Woźnicę.
Ania

Szkolenie zbiera i porządkuje wiedzę na temat oszczędzania.Żaneta udowadnia, ze sensowne zarządzanie pieniędzmi jest łatwe polecam każdemu, kto szuka inspiracji do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoich finansach i nie tylko.

Magda

Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że moim problemem jest nieodpowiednie zarządzanie pieniędzmi. Dzięki Żanecie szybko zrozumiałam jak działać, żeby mięc więcej pieniędzy na własne przyjemności

Gosia

Dziękuję za wsparcie jakie otrzymałam. Żaneta w prostych słowach w przykładach z życia wziętych uświadomiła mi, że mamy wpływ na nasze finanse. Nawet gdy uda nam się zaoszczędzić niewielką kwotę to w skali roku będzie ona znaczną. Warto dokonać analizy swoich wydatków rachunków przejrzeć koszty i poszukać oszczędności.

Iwona

O autorce

Nieprzerwanie zarządzam finansami własnymi i firmowymi. Jestem przedsiębiorcą, prowadzę własną sp. z o.o. Zawodowo zajmuję się obrotem nieruchomościami, optymalizacją kosztów i pomnażaniem pieniędzy. Tego uczę na swoich kursach i warsztatach. Nie ,,prostego” oszczędzania. Tylko przejmowania kontroli nad swoimi pieniędzmi i panowania nad swoim życiem, bez zostawiania losu zupełnemu przypadkowi. Bo czego nauczy o zarządzaniu i życiu finansowym nauczyciel, który sam tego nie robi?   

Cena z ostatnich 30 dni: 37 zł

zamiast 129 zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona czasowo)

Co jeszcze otrzymasz:

BONUS #1

Narzędzie do porównywania cen w sklepach (Wartość 47 zł)

Czy wiesz w których miejscach warto robić zakupy, a w których nie? Ten sam produkt, spotkany w dwóch różnych sklepach może mieć inną cenę. Zdziwiłbyś się, jak duża potrafi być różnica.

Dlatego BONUSOWO otrzymasz ode mnie narzędzie, które pozwoli Ci porównywać ceny i zaoszczędzić ciężko zarobione pieniądze!

BONUS #2

Zniżka na indywidualne konsultacje online (Wartość 25 zł)

Jeśli w trakcie lektury okaże się, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia, skorzystaj z 10% rabatu. Wystarczy napisać e-mail po zamówieniu ebook, celem umówienia konsultacji. Adres to kontakt@zanetawoznica.pl

Cena z ostatnich 30 dni: 37 zł

W jaki sposób otrzymasz E-book?

E-book jest w formie elektronicznej, co oznacza, że zaraz po zakupie zostaniesz przekierowany na stronę internetową, z której będzie można pobrać e-book.